День Героїв Небесної Сотні

Герої не вмирають!

У День Героїв Небесної Сотні ми згадували події 2013-2014 років. Згадували мужність та самовідданість учасників Революції гідності, їхній героїчний патріотизм та безкінечну любов до своєї держави, заради якої вони були готові віддати життя.

На зустріч до восьмих класів завітала гостя з Українського інституту національної пам'яті пані Тетяна Привалко й познайомила дітей з проектом "Майдан: усна історія", що збирає спогади учасників Революції з усіх куточків України.
Дякуємо пані Тетяні за її розповіді та емоції, а також за подаровані нашій бібліотеці збірки "Майдан від першої особи".

З одинадцятими класами поділився спогадами активіст Майдану Назар Спільник, директор та власник деревооброблювальної фірми "Сяйво". Пан Назар згадав, як він та його друзі організовували участь львів'ян у Майдані, розказав про переслідування і погрози, які вони на собі відчули. Показав фотоспогади і книгу, яку написав про події Майдану його знайомий священник. Книгу, яка має назву "Каміння Майдану", гість передав до нашої бібліотеки.

Інші ж діти долучилися до Дня пам'яті, створивши тематичні плакати.