Свобода від виховання. Діма Зіцер у Новопечерській школі

04.11.2016
Майстер-клас "Свобода від виховання" від Діми Зіцера відбудеться 23 листопада о 18:00 у Новопечерській школі

У Новопечерській школі ми прагнемо, щоб наші випускники були щасливими та успішними. А це можливо лише у співпраці з батьками.

Як виростити дитину незалежною, відповідальною та такою, що розуміє, чого хоче в житті, вміє самостійно ставити та досягати цілей? Що ми розуміємо в цьому світі, який так стрімко змінюється і в якому вони, схоже, краще орієнтуються? Чому норми, правила і принципи, які для нас важливі, здаються дітям неадекватними? І на що тоді спиратися? Як знайти нові форми взаємодії? Якщо вас цікавлять ці питання, не пропустіть цю подію!

Майстер-клас "Свобода від виховання"  23 листопада о 18:00 у Новопечерській школі проводить Діма Зіцер, експерт з сучасної педагогіки, засновник школи неформальної освіти "Апельсин".

Реєстрація обов'язкова. Кількість квитків обмежена.
Зареєструватися

Захід організовують наші партнери, дитяча креативна академія IWonder.