Свобода від виховання. Діма Зіцер

24.11.2016
Для батьків, які не встигли долучитися, пропонуємо переглянути відеозапис майстер-класу Діми Зіцера

Як припинити виховувати дитину і почати просто жити, любити і радіти разом?
Як позбавитися ролі судді, що оцінює і засуджує, виносить вироки “дозволити – не дозволити”, “сварити – не сварити” і приймає безапеляційні рішення?
Бо, погодьтеся, коли дитина постійно відчуває себе у ролі підсудного, побудувати з нею гармонійні близькі стосунки вкрай важко. Батьки при цьому постійно перебувають у стресі. А насправді вони просто хочуть, щоб дитина виросла щасливою, успішною і гідною особистістю.

Про це розповів Діма Зіцер, відомий експерт з педагогіки та засновник школи неформальної освіти «Апельсин», на майстер-класі у Новопечерській школі, організованому Дитячою креативною академією iWonder.