Студенти відвідали Новопечерську школу

Студенти Києво-Могилянської академії завітали до нас, щоб дослідити умови для розвитку креативного мислення

До Новопечерської школи завітали студенти 4-го курсу економічного факультету Національного університету "Києво-Могилянська академія", які вивчають креативне мислення. Під час зустрічі студенти дізналися, яким чином ми у Новопечерській школі плекаємо креативне мислення в наших учнів і які сприятливі умови для нього створюємо.

За спостереженнями студентів, на розвиток креативного мислення впливають різноманітні внутрішні та зовнішні фактори:

1. Внутрішні (особистісні):

• відкритість і доброзичливість;
  • відсутність обмежень, стереотипів і страху;
  • гнучкість;
  • здатність знаходити незвичайне в звичайному;
  • уважність;
  • можливість не зважати на "внутрішнього критика".

2. Зовнішні (створення сприятливого середовища):

• доброзичливість;
  • комфорт, який надає змогу виходити за зону комфорту;
  • наявність однодумців поруч;
  • толерантність керівництва;
  • легкість;
  • натхнення.

Під час екскурсії Новопечерською школою студенти побачили, яким чином у нас реалізовані ці фактори.  А наприкінці зустрічі ми почули від студентів, що тепер їхня мета -  влаштувати своє життя так, щоб їхні діти мали змогу навчатися в такій школі, як наша!