Батьківські посиденьки

Усіх батьків, охочих дізнатися секрети виховання успішних і щасливих дітей, запрошуємо на інтерактивні лекції.

У рамках проекту «Батьківські посиденьки» відбуваються лекції провідних українських психологів, медиків і педагогів про виховання, здоров'я і навчання дітей. Запрошуємо батьків учнів Новопечерської школи на перші зустрічі цього навчального року!

• 11 жовтня, 17:00 – « Великі секрети маленького тіла». Тетяна Груша, сімейний та дитячий психолог.

Ви пишаєтеся поставою вашої дитини, вона рівна чи щось іде не так? Спина і психологія – де тут зв’язок? Як навчити дитину самостійно піклуватися про своє здоров’я? Під час зустрічі Тетяна поговорить із батьками про інтегрований досвід медицини, психології та навичок соціальних взаємин. Ви навчитеся застосовувати практичні вправи, які стануть у нагоді вашій родині.  Реєстрація