Дошкільна підготовка

Для вступу до Новопечерської школи потрібно:

• заповнити анкету
  • познайомитися зі Школою — відвідати День відкритих дверей. Ми надішлемо вам запрошення після заповнення анкети.
  • пройти вступні співбесіди з дитиною та батьками.

Основна мета співбесід — визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає Новопечерська школа очікуванням батьків. Під час вступної кампанії ми маємо переконатися в тому, що Новопечерська школа підходить вашій дитині та має спільні цінності з вашою родиною. Таким чином, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв для прийому, але не вирішальним.

Вступні співбесіди

Зустріч складатиметься з декількох етапів.

• І етап. Міні-екскурсія Школою для всієї родини, під час якої можна поставити запитання.
  • ІІ етап. Діти й батьки працюють окремо, в групах.

Спілкування з дітьми: діти спілкуються і грають у колі однолітків у супроводі педагога і психолога.

Спілкування з батьками: педагогами і психологами Школи проводиться групова робота, під час якої можна поставити запитання, висловити своє розуміння навчально-виховного процесу в Школі та співпраці родини та шкільного колективу. Ми вважаємо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу та приймаємо до Школи не лише дитину з її академічними здобутками, а й усю родину з її цінностями та принципами. Саме тому присутність обох батьків (якщо родина повна) є обов’язковою.

Зарахування до Новопечерської Школи

Після оголошення позитивних результатів батькам або опікунам необхідно підтвердити готовність та написати заяву про приєднання до Договору публічної оферти про надання послуг.

На момент приєднання до договору необхідно надати такі документи:

• Заяву про зарахування від одного з батьків.
  • Ксерокопію свідоцтва про народження дитини (українське свідоцтво або нотаріально завірений український переклад);
  • Копію паспорту (1, 2 сторінки та сторінка з пропискою) та ідентифікаційного коду обох батьків.
  • Ксерокопію картки профілактичних щеплень дитини (форма 063/о).
  • Медичну довідку про стан здоров’я дитини.