Стипендіальна програма

Ми створили Школу, яка дає можливості для побудови успішного майбутнього. Та не завжди талановиті й цілеспрямовані учні, які мають гострий розум і високорозвинені життєві навички, мають ще й змогу оплачувати навчання. Саме тому ГС "Освіторія" та меценати надають можливість навчання у Новопечерській школі за стипендіальною програмою: за допомогою власних зусиль та досягнень будь-який учень  8-10 класів може вибороти право навчатися у нас абсолютно безкоштовно! Адже ми віримо, що наполеглива праця долає перешкоди та заслуговує на успішний результат.

• Стипендія – це оплата навчання до 11-го класу включно (за умови його щорічного підтвердження), яка забезпечує всі прямі та додаткові витрати на навчання, які ми надаємо дитині протягом перебування у Школі з 9:00 до 18:00 (детальніше: ).
  • Отримати стипендію можна на основі участі у конкурсі.
  • Конкурс проводиться серед учнів, які вступають до 8-10 класу.
  • Вступ до 8-10 класів відбувається лише на основі конкурсу стипендіальної програми.
  • На отримання стипендії на навчання можуть розраховувати учні зі значними досягненнями в навчанні та суспільній діяльності, а також із творчими чи спортивними здобутками, із родин, які не мають матеріальної можливості сплачувати за навчання.
  • Грантові місця забезпечує громадська спілка "Освіторія".

Конкурс програми

Шановні учні, якщо ви бажаєте навчатися у Новопечерській школі на стипендіальній програмі, ви можете взяти участь у конкурсі:

• Заповніть заявку:
  • Якщо результат позитивний, вас запросять на ​конкурсні випробування.
  • За результатами конкурсного випробування вам повідомлять остаточне рішення комісії.