Початкова школа

Уся команда Початкової школи пройшла спеціальне навчання і втілює у життя новітні світові методики:

• концепцію Марії Монтессорі – враховує, що кожна дитина унікальна і розвивається за особистим планом;
  • елементи вальдорфської педагогіки - надає дітям допомогу з особистісним становленням та розкриттям талантів «у гармонії із закономірностями і тенденціями розвитку природи, людини та світу»;
  • Дальтон-план - ґрунтує навчання на трьох принципах: свобода, самостійність, співробітництво.

Уже з першого класу діти розпочинають вивчати англійську в міні-групах із носіями та можуть обирати додаткові іноземні мови.

Ми піклуємось про підтримку та розвиток здоров’я вихованців. Кожна дитина займається спортом щонайменше 5 годин на тиждень, відвідуючи заняття, які їй подобаються найбільше і до яких у неї є здібності: футбол, плавання, гімнастику, легку атлетику, дзюдо тощо.

Не менш важливий і розвиток творчих здібностей. Ваш син або донька має хист до малювання? Чудово співає? Ліпить з глини чи грає на сцені? У нас кожна дитина може розкрити та реалізувати усі свої таланти, обираючи серед широкого переліку цікавих гуртків: художня, театральна, музична студії, гончарна майстерня тощо.

Усі класні кімнати оснащені за сучасними стандартами: парти та стільці «ростуть» разом з учнем, адже їх можна регулювати відповідно до зросту; куточки відпочинку з м’якими меблями та ігровим обладнанням; інтерактивні дошки та електронні планшети, які використовуються для навчання нарівні з підручниками та зошитами.

Весь день учня ретельно та раціонально розплановано: розумове навантаження чергується з фізичним або творчим, заняття у приміщенні – з активними іграми надворі. Окрім цього, діти будуть задоволені здоровим і смачним харчуванням, адже в школі готують лише збалансовані страви за особливим дитячим меню, на якому спеціалізується наш шеф-кухар.