Середня школа

Під час навчання у середній школі дитина переходить до більш самостійного та дорослого життя. Це важливий період розвитку, адже дитина надзвичайно швидко росте, її світогляд та організм змінюються. До того ж, інакшим стає середовище: у початкових класах більшість предметів увесь рік викладав один учитель, який мав свій стиль, методи та прийоми роботи, а при переході у середню школу діти потрапляють під вплив одразу кількох педагогів, кожен із яких вирізняється не лише своїми методами, а й характером.

З третього класу кожна дитина додатково до обов’язкової англійської обирає другу іноземну: німецьку, французьку, іспанську або китайську за власним вподобанням. Усі іноземні мови викладають носії із відповідною педагогічною освітою.

Продовжуючи традиції молодшої школи, ми допомагаємо підтримувати здоров’я та реалізовувати потенціал дитини, пропонуючи заняття в різноманітних спортивних секціях та творчих студіях.