Іноземні мови
Галина Еванс ,
Вікторія Мельниченко ,
Учителька англійської мови (Початкова школа)

«Ви можете навчити учня уроку протягом одного дня, але якщо ви можете навчити його вчитися, викликаючи цікавість, він продовжуватиме навчальний процес, протягом життя».

Олена Потеряйко ,
Учителька англійської мови (Старша школа)

Яка мудрість може бути величніша за доброту?

Бен Парті ,
Носій та сертифікований учитель англійської мови
Бен Парті,
Носій та сертифікований учитель англійської мови
Бен закінчив Miami University, Teach-Now Educatore School of Education. Він працював у P'titCREF (Київ), International Language School (Москва), American University of Iraq (Сулейманія) та в Miami University (Оксфорд). Підхід Бена до освіти - орієнтований на учня, побудований на проектній діяльності "Я сприяю внутрішній мотивації для навчання і сприяю творчості шляхом встановлення хороших стосунків із учнями. Я прагну створити середовище, в якому вони відчувають потребу вчитися, досліджувати, відкривати і створювати."
Маланка Назаровіч ,
Носійка та сертифікована вчителька англійської мови

Краса мови — в гармонії. Допоможи людині побачити її, і людина закохається у мову на все життя.

Яна Сафронова ,
Учителька німецької мови (Старша школа)
Яна Сафронова,
Учителька німецької мови (Старша школа)
Яна здобула фах філолога та мовознавця у Запорізькому національному університеті, а також рівень магістра філології у Класичному приватному університеті. Працювала вчителем німецької мови у Дніпрорудненській гімназії «Софія». «Не намагайтесь навчити дітей одній лише мові — виховуйте в них уміння слухати й бути почутими, формулювати свої думки, бути уважними та винахідливими. Дайте учням інструмент для подальшого самостійного розвитку. Мова — дивовижний витвір людини, який поєднує в собі логіку граматичних структур та витончену винахідливість поезії. Моя задача — допомогти кожному учню знайти у мові саме те, в чому він зможе максимально проявити власні здібності та те, чого буде прагнути», — стверджує Яна.
Мілад Зікрань ,
Учитель іспанської мови (Старша школа)

Перша ознака гарного вчителя — допитливі та зацікавлені учні.

Антон Вечірка ,
Учитель французької мови (Старша школа)
Антон Вечірка,
Учитель французької мови (Старша школа)
Закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка. Пройшов стажування для викладачів французької мови в Університеті Поля Верлена (Метц, Франція). Готував учнів до здачі міжнародних іспитів DELF, TCF. Окрім французької, володіє англійською та іспанською мовами. Протягом трьох років викладав французьку мову, практичну фонетику французької мови та французьку мову як другу іноземну в Сумському державному педагогічному університеті. «На мою думку, головне — зацікавити і з часом виховати бажання розвиватися самостійно, робити більше, ніж вимагає вчитель. Я намагаюся зацікавити, використовуючи матеріали, які близькі до інтересів учнів, заохочую їхню допитливість, пропоную до вирішення неординарні проблеми».

Бути кращою версією себе вчорашнього.

Антон Мішура ,
Учитель китайської мови (Старша школа)
Антон Мішура,
Учитель китайської мови (Старша школа)
Філолог китайської мови. Знайомство з культурою та мудрістю стародавньої цивілізації через мову. Моє хоббі - це фотографія.
Лариса Распутня ,
Оксана Гладіна ,
Учителька англійської мови (Дистанційна школа)
Стефанія Костюк ,
Носійка та сертифікована вчителька англійської мови

Освіта - це найпотужніша зброя, яку можна використовувати для зміни світу.

Оксана Мовчан ,
Оксана Мовчан,
Учителька англійської мови (Початкова школа)
Робота вчителя англійської мови надзвичайно цікава та різноманітна. Завжди намагаюся привносити у кожен урок щось нове, незвичайне та креативне. Дуже люблю подорожувати.
Надія Нікітенко ,
Людмила Жарікова ,
Катерина Голуб ,
Росс Філліпс ,
Носій та сертифікований учитель англійської мови (Початкова школа)
Девід Морін ,
Носій та сертифікований учитель англійської мови (Старша школа)

Мені довірено найцінніше – дитинство!

Марія Челюбеєва ,