Вступ до 2-10 класів

Для вступу до Новопечерської школи потрібно:

• заповнити анкету
  • познайомитися зі Школою — відвідати День відкритих дверей. Ми надішлемо вам запрошення після заповнення анкети.
  • пройти вступні співбесіди з дитиною та батьками.

Основна мета співбесід — визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає Новопечерська школа очікуванням батьків. Під час вступної кампанії ми маємо переконатися в тому, що Новопечерська школа підходить вашій дитині та має спільні цінності з вашою родиною. Таким чином, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв для прийому до 2-10 класів, але не вирішальним.

Вступні співбесіди

Спілкування з батьками і дітьми відбувається одночасно протягом 1,5-2 годин.

Спілкування з батьками

Ми запрошуємо батьків на групову інтерактивну співбесіду, під час якої знайомимось та обговорюємо важливі питання щодо навчання у нашій Школі (специфіку навчального процесу, очікування щодо навчання, співпрацю з батьками, зворотний зв’язок тощо).

Спілкування з дітьми

Учні беруть участь у співбесідах з педагогами та психологом протягом години-півтори.

Спочатку спілкування відбувається у міні-групі з однолітками, під час якого психолог спостерігає за дітьми. Для нас важливим є мотивація дитини до навчання, загальний рівень розвитку навчально-пізнавальних процесів, вміння спілкуватися та емоційний стан дитини. Потім відбуваються співбесіди з педагогами, які виявляють рівень академічних знань учня за програмою з таких предметів:

Для 2-4 класу:

• математика;
  • українська мова;
  • англійська мова.

Для 5-10 класу:

• математика;
  • українська мова та література;
  • англійська мова.

Навчання у Новопечерській школі відбувається українською мовою, тож володіння нею є обов’язковою умовою вступу.

Потім із родинами спілкується представник адміністрації Школи, адже ми вважаємо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу та приймаємо до Школи не лише дитину з її академічними здобутками, а й усю родину з її цінностями та принципами. Саме тому ми очікуємо на присутність обох батьків.

За результатами співбесід Школа залишає за собою право відмовити дитині у вступі.

Зарахування до складу учнів

Після оголошення позитивних результатів батькам або опікунам необхідно підтвердити готовність укласти договір про навчання.

На момент підписання договору необхідно надати такі документи:

• Заяву від одного з батьків (надається разом із договором);
  • Ксерокопію свідоцтва про народження дитини (українське свідоцтво або нотаріально завірений український переклад);
  • Копію паспорту (1, 2 сторінки та сторінка з пропискою) та ідентифікаційного коду того з батьків, хто підписує договір.

У новому навчальному році ми пропонуємо батькам ознайомлення та приєднання до Договору публічної оферти про надання послуг – це суттєво спростить обіг паперових документів між нами. Завантажити підписаний договір можна буде згодом у Вашому особистому кабінеті в додатку Новопечерська школа.

Родини, які мають двоє та більше дітей можуть розраховувати на додаткові 5% знижки.

Після підписання угоди необхідно надати такі документи:

• Медичну картку дитини (форма 026/о) з попереднього навчального закладу;
  • Картку профілактичних щеплень дитини (форма 063/о), яку можна отримати в поліклініці;
  • Медичну довідку про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду, з поміткою про дозвіл на відвідування басейну (форма 086-1/0);
  • Особову справу з попереднього місця навчання. Довідку про готовність прийняти вашу дитину до Новопечерської школи можна отримати на рецепції після укладання договору та здійснення оплати. Цю довідку необхідно надати за останнім місцем навчання дитини для видачі особової справи.