Зворотний зв'язок

Комунікація

Ми готові до співпраці та заохочуємо участь батьків у шкільному житті дитини, а ваша думка завжди важлива для нас.

Якщо ваше питання стосується вчителя, ви можете писати на його робочу електронну скриньку @novoshkola.com.ua. Якщо у вас є потреба зустрітися з учителем, ви можете погодити зручний час електронною поштою.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що для забезпечення ефективності навчального процесу учитель має перебувати з дітьми протягом навчального дня. Зустрічі можна призначити після закінчення навчального процесу — після 16:00.

Більшість необхідної організаційної інформації ви можете отримати, звернувшись до адміністраторів рецепції (+38 (050) 193-93-93, +38 (044-359-07-50). Щодо всіх питань, які не стосуються класного вчителя, ви можете писати на електронну скриньку info@novoshkola.com.ua, і ваш запит буде оброблений упродовж двох робочих днів.

Якщо у вас є потреба зустрітися з представником адміністрації, переконайтеся, що ви вже обговорили ваше питання з класним учителем. Якщо дійсно є потреба зустрітися з представником адміністрації, ви можете звернутися до адміністраторів рецепції та зазначити тему спілкування. Адміністратори допоможуть визначити, до кого вам краще звернутися, та призначать зустріч.

Шановні батьки, просимо вас звернути увагу на те, що частина Школи, призначена для вашого перебування — це хол першого поверху. Інші приміщення Школи призначені для навчання, тож у них перебувають лише учні й учителі, адже навчальний процес потребує особливої дисципліни та концентрації. Початок навчального дня — це час, коли діти й вчителі спілкуються в неформальній обстановці, емоційно налаштовуються на день. Вони разом заходять до Школи без супроводу батьків, діти самостійно роздягаються і готуються до уроку. Педагоги початкової школи завжди знаходяться поруч і допомагають, якщо є така потреба, але щодня ми з радістю спостерігаємо, як діти стають більш самостійними та відповідальними. Ці якості, за результатами світових досліджень, напряму пов'язані з внутрішньою мотивацією та бажанням рухатись до поставленої мети.

Адміністрація Школи

Якщо у вас є питання щодо певного навчального предмету або до вчителя, ви можете його вирішити безпосередньо з учителем. Для цього ви можете звернутися до адміністратора рецепції, щоб призначити зустріч.

У разі необхідності поспілкуватися з представником адміністрації ви можете звернутися до адміністратора рецепції та призначити зустріч.

Директор Новопечерської школи

Поліна Комарова

Загальний навчальний процес Школи, академічні й методичні питання, місія та візія. Забезпечення стабільної повсякденної та позаурочної діяльності школи, злагодженої роботи департаментів підтримки і супроводу освітнього процесу.
Керівниця ланки початкової школи Олена Шевченко Організація навчально-виховного процесу в початковій школі та дошкільній підготовці
Керівниця ланки середньої та старшої школи Валентина Хоменко

Організація навчально-виховного процесу в середній та старшій школі

Керівниця дистанційної школи

Тетяна Ткаченко

Організація дистанційного навчально-виховного процесу

Батьківські зустрічі

Батьківські зустрічі у Новопечерській школі відбуваються тричі на рік:.

У вересні: Батьківський вечір (Curriculum Night)

Призначення цієї зустрічі:

• повідомити вам інформацію щодо навчальних планів із кожного предмету;
  • ознайомити вас із навчальними методиками;
  • продемонструвати навчальні та творчі доробки учнів;
  • відповісти на ваші запитання на ці теми.

Ця зустріч — спільна для всіх батьків і не призначена для індивідуального обговорення успіхів чи поведінки дітей. Якщо у вас є потреба в індивідуальній зустрічі, ви можете записатися до вчителя, написавши йому листа особисто.

У листопаді та квітні: Батьківські зустрічі щодо успішності.

За 2 тижні до Батьківських зустрічей ви отримаєте Свідоцтво Успішності дитини, у якому наявні відомості (середній бал) про навчальні досягнення учня з кожного предмету, динаміку розвитку, формування навчальних і комунікативних навичок,  а також рекомендації вчителів. Якщо після ознайомлення зі свідоцтвом у вас виникнуть запитання, ви можете відвідати батьківські зустрічі. Зустрічі відбуваються у форматі 10-хвилинних співбесід із учителями за попередньою реєстрацією онлайн.

Відомості про учнів

Будь ласка, переконайтеся, що всі надані Школі відомості про вас і вашу дитину є актуальними.

З міркувань безпеки Школі потрібно надати коректні номери та електронні адреси батьків та довірених осіб для зв’язку в разі екстрених ситуацій. Якщо ці номери або адреси змінюються, будь ласка, оперативно повідомте адміністраторам рецепції для оновлення відповідних даних (+38 (050) 193-93-93).

Політика Школи передбачає нерозголошення відомостей, які стосуються учнів. У разі проблем, пов’язаних із питанням позбавлення батьківських прав, відповідні юридичні документи мають бути надані до Школи, в іншому випадку передбачається, що обидва батьків мають рівний доступ до своїх дітей. Копії всіх документів будуть зберігатися в суворій конфіденційності.

Розсилки

Усі відомості про шкільне життя батьки отримують на свою персональну скриньку @novoshkola.com.ua. Будь ласка, слідкуйте за шкільними розсилками, оскільки нам часто потрібна ваша відповідь: заповнення анкети або здійснення візиту до Школи.

SMS-розсилки

Найважливішу інформацію ми надсилаємо батькам у SMS-повідомленнях. Просимо вчасно повідомляти про зміни телефонних номерів, щоб ми могли оперативно надсилати найсвіжіші шкільні новини.