ІКТ (інформаційно-комунікаційні технології)

Електронна скринька (єдиний доступ до шкільних систем)

Усі наші учні та їхні батьки отримують власну електронну скриньку відповідно до корпоративного стандарту “ім’я.прізвище@novoshkola.com.ua”. Всі повідомлення, оголошення й розсилки для учнів ми здійснюємо на їхні корпоративні електронні скриньки. Також учні використовують ці скриньки для спілкування з учителями щодо навчальних завдань, обміну файлами, посиланнями тощо.

Доступ до єдиного інформаційного простору Новопечерської школи, School Today (системи уравління навчанням) та всіх наших ресурсів можливий лише з корпоративної електронної скриньки.

Учні, які починають навчатися у Школі, отримують логін та пароль на початку вересня.

Відновлення логіну та паролю відбувається на сайті школи (правий верхній куток, кнопка "забули пароль").

School Today (система управління навчанням)

Усі учні, їхні батьки та всі співробітники Школи мають власний кабінет у School Today, вхід до якого здійснюється через електронну скриньку @novoshkola.com.ua.

Логін та пароль для входу учням видають класні вчителі. У разі втрати логіну та/або паролю учень звертається до класного вчителя.

Якщо батьки втрачають логін та/або пароль, вони можуть його відновити на сайті (у правому верхньому кутку, кнопка "Забули пароль").

Залежно від ролі (учень, батьки, учителі, адміністрація) кожен може отримати певні відомості. Так, батьки можуть переглядати поточний розклад уроків своєї дитини, її успішність, ознайомитись із меню в їдальні. У власному кабінеті батьки мають змогу переглянути рейтинг своєї дитини. Зверніть увагу, що ми вимірюємо досягнення, не порівнюючи з іншими дітьми, і візуалізуємо їх у зручному для вас вигляді; так ви можете побачити загальну динаміку розвитку вашої дитини.

Також учні використовують School Today у випадку неможливості відвідувати Школу протягом певного часу з різних причин. Аби ваша дитина не «випадала» з навчального процесу, наші вчителі створили відповідні курси з усіх предметів на платформі School Today та завантажили повноцінні електронні навчальні матеріали.

Планшети

Усі учні Новопечерської школи користуються навчальними планшетами.

Планшет є власністю Новопечерської школи і видається у користування. Відповідальність за збереження планшета лежить на учневі, матеріальна відповідальність — на батьках.

Планшет є невід'ємною частиною навчального процесу, тому учням обов'язково потрібно мати на уроці заряджений планшет.

Учням та їхнім батькам не дозволено вносити зміни на планшет, здійснювати переналаштування, самостійно встановлювати програмне забезпечення. Батькам не рекомендовано використовувати планшет у власних цілях.

Політика користування планшетами в Школі ґрунтується на наданні можливості всім дітям рівного доступу до сучасних технологій та навчального контенту. В рамках цієї політики, у всіх випадках, що не пов'язані з механічним пошкодженням пристрою, Школа проводить заміну і ремонт за рахунок шкільного бюджету. Таким чином, учні в будь-який час мають можливість отримати технічну підтримку. Питання заміни планшетів після трьох років користування ґрунтується на визначенні орієнтовного терміну експлуатації планшетів, що був зазначений при видачі пристроїв, і не визначає обов'язкової заміни пристроїв, що справно функціонують. Також звертаємо вашу увагу, що навчальні планшети надаються учням в користування на час навчання в Школі, обліковуються та обслуговуються IT-департаментом Школи. Після закінчення навчання планшет має бути повернуто до IT служби. У випадку механічних пошкоджень протягом користування витрати на ремонт або купівлю нового пристрою мають бути відшкодовані.