Іменинні побажання Новопечерської

До свого Дня народження Школа склала свій вішліст — а ми взялися його виконувати :)

Минулого тижня сталось щось неймовірне: ми знайшли на рецепції таємничу коробку!

Після ретельної перевірки виявилось, що всередині — картки з бажаннями від самої Новопечерської школи. Як відповідальна майбутня іменинниця, вона лишила нам список подарунків, і тепер ми маємо її побажання виконати

Зняти кліп із піснею про Новопечерську? Намалювати її вигляд за 500 років? Дослідити, скільки та які книжки беруть у бібліотеці мешканці Школи? Ці та інші завдання ми сьогодні роздали дітям, і тепер на все про все у них 7 тижнів та 7 лідерських звичок!

Зібрати команду, самостійно вирішити, як саме виконати завдання, відмічати прогрес на спеціальній дошці і, нарешті, вручити подарунок — справ ще дуже багато