Тіло та його всесвіт

Наші старшокласники дізнались більше про анатомію на відомій виставці

Вивчати анатомію не за підручниками та манекенами, а за справжніми тілами? Таке наші старшокласники не могли пропустити!

Учні 8-11 класів відвідали відому виставку "Всесвіт тіла" Ґунтера фон Гаґенса, яка цієї осені здивувала Київ. Особливістю її є те, що експонатами є справжні забальзамовані тіла людей, які пожертвували їх спеціально для публічної експозиції. Звичайно, така виставка дивує кожного: як не відвертістю, то новими знаннями про своє власне тіло та його будову.

Ось якими враженнями поділилася з нами учениця 9 класу:

Злата, 9-А клас: Я не фанат природничих наук, але виставка справді вражає. Емоційно важко усвідомлювати, що це були живі люди. Вражає, як у нашому тілі все продумано, як чітко працює: якщо не втручатися в цю систему, то вона працюватиме ідеально. А кровоносна система тіла дуже красива: кінцівки, пронизані капілярами, можна розглядати навіть як арт-об’єкт.