International Book Giving Day

Ми взяли участь у чудовій міжнародній акції

А ви знали про те, що 14 лютого святкується не тільки День закоханих, а ще й Міжнародний день дарування книги?

Цю добровільну ініціативу ще в 2012 році започаткувала американка Еммі Бродмур, щоб надихнути людей по всьому світу дарувати книги: другові, бібліотеці, і, що особливо цінно, — дітям, які мають обмежений доступ до книжки.

Разом із нашими бібліотекарями ми вирішили долучитися до акції і протягом тижня збирати книги для новоствореної бібліотеки Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ". Наші п'ятикласники, наприклад, вже закупили багато книжок на кошти, що були зібрані на благодійному ярмарку в грудні, та вже власноруч відвезли їх маленьким адресатам.

До речі, решту коштів, зібраних на ярмарку, 5 класи перерахували до благодійного фонду "Tabletochki" на лікування дітей, хворих на лейкемію.

Добрі справи творити приємно!