Ярмаркове стрітення

Учнівська рада ініціювала благодійний ярмарок

Під променями ласкавого сонечка та серед ярмаркових мелодій відсвяткували ми стрітення!

Цього разу ініціатива була за учнівською радою — вони не просто запропонували влаштувати шкільний благодійний ярмарок, а ще й організували його самі… ну, майже самі

Учні середньої та старшої школи понавигадували різних товарів та розваг: тут і вафлі пекли, і цукрову вату намотували, і долю пророкували, і монети колекційні пропонували, і PlayStation в оренду вмикали…

І таким-от чином зібрали ще 48 113 гривень на наш тривалий проєкт зі створення тренувальної кардіокімнати в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова. Там, між іншим, майже все готово: наша Батьківська рада міцно взялась за втілення проєкту (наприклад, уже готова візуалізація!), тож уже скоро покажемо результати нашої тривалої роботи.

Зі скорою весною вас, друзі!