Благодійний ярмарок Christmas Factory від MBA Kids

Наші друзі приготували казковий ярмарок для усієї родини!

Новий рік — пора подарунків та чудес! Тож ми вирішили підтримати маленьке диво від наших друзів MBA Kids: Дитячий новорічний благодійний ярмарок «Christmas Factory» - 2017.

Це сімейний івент, але незвичайний! Christmas Factory готують учні Першої дитячої школи підприємництва і лідерства MBA Kids. Маленькі чарівники від 6 до 17 років створюють його самі. Вони займаються організацією, рекламою, проявляють чудеса кмітливості і готують неймовірні товари на продаж. Ви відвідаєте понад 130 стендів з чудесами та зможете придбати для родини унікальні новорічні подарунки, отримаєте передбачення від Святого Миколая та яскраву інтерактивну програму!

MBA Kids кличе всіх приєднатися до них і прийти 17 грудня з 14:00 до 17:00 в «Хол чемпіонів» на НСК «Олімпійський», де відбуватиметься свято добра. Вхід вільний.

Подробиці ТУТ

Інформацію надано на умовах інформаційного партнерства