Curriculum Night!

Презентації навчальних планів для батьків наших учнів відбудуться 15 вересня

Презентація навчальних планів для батьків відбудеться 15 вересня. Зустрічі триватимуть з 18:30 до 20:00.

КДП, 1-4 клас: Вчителі та асистенти молодшої школи та КДП чекатимуть на батьків у своїх кабінетах з 18:30.
5-8 клас: Тьютори 5-8 класів чекатимуть на батьків у кабінетах класів з 18:00 до 18:30.
9-11 клас: Адміністрація та тьютори старшої школи чекатимуть на батьків у холі Школи з 18:00.

Карти локацій ви отримаєте на рецепції.

З 18:30 починаються повторювані презентації від вчителів молодшої школи та предметних  дисциплін для всіх ступенів школи (КДП і початкова школа — кожні 30 хвилин, середня та старша школа — кожні 15 хвилин).

Мета заходу — презентація освітньої концепції Школи на 2017/2018 навчальний рік: змісту навчальних програм, методик викладання, міжпредметних інтерактивних проектів, критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів, реалізації в навчальній діяльності школи програми «Лідер у мені». Всі запитання щодо гуртків ви можете поставити керівникам гуртків.
Ця презентація спільна для всіх батьків і не призначена для обговорення успіхів чи поведінки ваших дітей. Для цього у середині листопада відбудеться спеціальна зустріч, під час якої ви зможете поспілкуватись із учителями стосовно успішності вашої дитини.

Будь ласка, зверніть увагу, що презентація призначена для спілкування між батьками й учителями, тому програма для дітей не передбачена.

Заняття шкільних гуртків в цей день відбудуться за розкладом.