День відкритих дверей для освітян 2019

Ми знову запрошуємо до Школи вчителів з усієї України

Це знову станеться! Наша тепла зустріч з колегами-освітянами у Новопечерській школі!

30 березня з 10:00 до 14:00 ми знову відкриємо двері для освітян, які хочуть ближче познайомитись зі Школою! Наша команда підготує для вас цікаві майстер-класи, на яких поділяться своїм досвідом та напрацюваннями. І, звичайно ж, покажуть вам нашу яскраву Школу!

На вас чекатимуть:

• майстер-класи від нашої команди з методик викладання та classroom management;
  • секрети адміністративної частини управління школою;
  • екскурсії Школою;
  • та ще багато цікавого, що ми анонсуємо згодом!

Розклад та додаткові деталі усі зареєстровані отримають електронним листом у тиждень перед заходом.
Участь у заході — безкоштовна, за попередньою реєстрацією за посиланням: https://goo.gl/forms/xEVYEYVM4GD3MLxy1

Увага: кількість місць обмежена! Ми дуже просимо вас реєструватися тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що зможете завітати до нас 30 березня.

З нетерпінням чекаємо на нові знайомства та зустрічі зі старими друзями :)