Вступна кампанія на 2022/2023 навчальний рік триває

З 1 вересня ми працюємо наживо!

Новопечерська школа готова приймати учнів на наступний навчальний рік, і наша вступна кампанія вже почалась!

З 1 вересня наша школа працюватиме наживо. Продовження навчання – це наш внесок у спільну перемогу, наша можливість дати учням щасливе дитинство та яскраве майбутнє. Ми не дозволимо забрати в наших дітей те, що за правом належить їм: цікаві уроки за українською та міжнародною програмою, спілкування з учителями, справжню, а не віртуальну дружбу з однокласниками.

Як ми готуємось до нового року?

• Підготували комфортне, обладнане всім необхідним укриття для наших учнів.
  • Надаємо додаткові знижки захисникам України.
  • Маємо опцію швидкого переключення на онлайн-навчання.
  • Розробили програму екстернату.

Наші суперсили:

• Українська програма, найефективніші світові методи викладання, учителі-носії мови.
  • Разом із українським свідоцтвом наші старшокласники мають можливість отримати канадський диплом, що дає право вступу до будь-якого університету світу.
  • Затишна шкільна будівля з яскравими класами, величезною бібліотекою, зеленою територією, що охороняється.
  • Смачне та корисне харчування від власної кухні.
  • Гуртки і спорт на вибір.
  • Входимо у ТОП-100 найінноваційніших шкіл світу Microsoft.
  • Дизайн інтер’єру школи здобув призи на міжнародних конкурсах.

Що потрібно, щоб вступити?

Маєте ще запитання? Відповідаємо на них поштою (info@novoshkola.com.ua), через Viber (+38 050-437-94-44) або за телефоном (+38 050-373-39-73, пані Марина, менеджерка з питань вступу).