Європейський діалог. Частина IV

Наші учні повернулись із подорожі до Кшижови, де зустрічалися з колегами з Польщі та Німеччини

Минулого тижня команда учнів Новопечерської школи повернулась з містечка Кшижова, Польща, де тривала зустріч молоді в рамках проекту "Європейський діалог". Цього року учні з України, Польщі та Німеччини зустрілись вже вчетверте, щоб попрацювати разом і обмінятись міжнародним досвідом.

Протягом декількох днів діти мали можливість виявити свої найкращі лідерські якості (адже більшість подій для себе і своїх колег вони організовували самостійно!), зламати стереотипи щодо культурних, історичних та побутових питань, взяти участь в багатьох активностях: від тренінгів з тімбілдінгу, дискусій та дебатів щодо важливих проблем сучасності до традиційного вечора трьох культур. Спеціально для своїх нових друзів наші учні провели майстер-класи з писанкарства, виготовлення ляльки-мотанки та національної кухні, а також познайомили із нашою улюбленою канадською грою W5H  Іноземні колеги ж у свою чергу навчили нас своїх скоромовок та народних танців. Діти були дуже активними та діяльними, пропонували багато ідей та із радістю спілкувалися між собою (так, англійської було багато!).

Наступного року Кшижова знов чекатиме на нас! Сподіваємось на нову цікаву та веселу зустріч heart