План роботи кафедри іноземних мов

Цікавинки від кафедри іноземних мов!

У 2017/2018 навчальному році на уроках з іноземних мов буде ще цікавіше та веселіше! Ось що підготувала для учнів кафедра:

• Введення курсу "Reading Club" для учнів 1-7 класів в класі та дистанційно.
  • Моніторинг якості знань протягом навчального року: Placement Test на початку року для всіх учнів 3-11 класу, проведення тестів з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання, письмо, говоріння) у грудні та квітні, проведення незалежного тестування в режимі онлайн Oxford Placement Test для учнів 4,7,9 та 10 класів.
  • Проведення інтелектуальної гри W5H для учнів 5-8 класів.
  • Science Projects для учнів 4, 5 класів.
  • Drama Club для учнів 4, 5 класів.
  • Супровід учнів англійською мовою під час проведення занять у КДП, початок дня, пісні, скоромовки, рими, руханки, рухливі ігри, рефлексія англійською.
  • Уроки англійською: право (9 класи) та географія (9 класи).
  • Програми навчального плану Канади, які будуть проводитись носіями мови: Building Character, Conflict Resolution, Mindset.
  • Уроки з Descriptive Writing (для учнів 8-11 класів).
  • Заняття для підготовки до ЗНО (11 клас).

Друга іноземна мова

• Курс Art in the Second Foreign Language 8, 9 класи
  • Гра W5H другою іноземною мовою —  для учнів 5 та 9 класів.

Додаткова інформація:

• вчителі іноземних мов збирають портфоліо кожного учня і працюють над цим протягом навчального року
  • роботи учнів в кінці уроку вивішуються в Students' Galleries
  • створення World Walls для візуалізації опорних знань та вивчення нових слів.