Вивчаємо минуле, творимо майбутнє

09.11.2020
Як учні початкової школи занурюються в історію на бібліотечних уроках

У жовтні в нашій бібліотеці стартував історичний проєкт за освітньою програмою від видавничо-освітнього проєкту «Портал» для учнів початкової школи.

Кожного місяця для дітей проводяться бібліотечні уроки, присвячені знаменним датам, за книгами та рекомендаціями видавництва.
"Мета проєкту — нове покоління українців, відкритих і відповідальних, із незалежним мисленням і широким світоглядом, які творять майбутнє з розумінням минулого," — кажуть у видавництві. 

Жовтень було присвячено Дню українського козацтва. Опрацювавши книгу "Викрадений перстень", діти дізнались хто такі козаки, чим займались, вивчили їхній побут, культуру та детальний опис життя на Січі. 

У листопаді розпочнуться уроки, присвячені пам'яті подій 1932-1933 років, що проходитимуть на основі художньої книги "Скриня". Під час заняття діти дізнаються історію скрині, в яких регіонах України як її прикрашали та чим наповнювали (це могли бути гроші, прикраси, рушники, одяг чи сувої полотна,  а ще — насіння, що допомогло пережити голод і засіяти нове життя). 

Поділитись: