Що таке "інтуїтивне харчування"?

Про це дізнались батьки наших учнів на лекції Олени Огінської

Як не просто готувати для дитини здорову їжу, а й орієнтуватися на її унікальні потреби?

Про це на зустрічі з батьками та командою розповіла Олена Огінська, міжнародний тренер і коуч з харчування, магістр молекулярної біології, старший науковий співробітник клінічних досліджень в міжнародній компанії, творець ресурсу про здорове харчування LEAN Food. Пані Олена розповіла про дослідження можливостей нашого організму на підставі принципу "the wisdom of the body" (мудрість організму), згідно з яким вподобання людини вказують на необхідні її тілу компоненти. Дійсно цікава ідея, яка допоможе урізноманітнити харчування так, щоб це було смачно та корисно!

А про те, як готують на кухні Новопечерської школи, читайте в нашому інтерв'ю з керівником департаменту харчування Оксаною Остаповською.