Презентації від малечі

Як показують свої роботи вихованці КДП-5?

Скільки вам було років, коли ви зробили свою першу презентацію?

Наші учні класу дошкільної підготовки представляють свої роботи вже в 5-річному віці  Під час своїх занять вони роблять дуже багато цікавого: вивчають 7 лідерських звичок, малюючи їх у своїй неповторній манері; створюють неймовірні речі, як-от "космічну коробку" або авторські книжки про космос; вирощують рослини або проводять експерименти з "вічним дощем" на підвіконні. Звісно, все це дуже цікаво дізнатись батькам, яких ми й запрошуємо на дитячі презентації! Долаючи сором'язливість, з указкою в руці діти по черзі розповідають про найвизначніші свої роботи і в нагороду отримують гучні оплески від батьків та вчителів. Неабияка мотивація!

Впевнені, що такий досвід стане діткам в пригоді дуже скоро, й вони з легкістю виступатимуть перед публікою вже в 1 класі

Про інші презентації молодшої школи читайте тут.