Ярмарок для малят

02.04.2018
Учні 4 класів провели благодійний ярмарок, щоб купити звірятко для зони КДП та 1 класів!

Наші проактивні учні знову нас здивували! У День вільної форми 4 класи влаштували невеличкий шкільний ярмарок, щоб зібрати гроші та купити звірятко для зони перших класів та класів дошкільної підготовки. Кожен міг принести витвір свого таланту: хтось дивував гостей яскравими картинами, хтось — надрукованими на 3D-принтері Пікачу, а хтось — солодким печивом.

Найцінніше у цій події те, що діти організували все самі: захотіли подарувати малечі пухнастого друга, вигадали ідею, завчасно розвісили оголошення, попросили розмістити слайд на великий екран та виготовили цікавинки на продаж. Впевнені, що з таким бажанням щось влаштовувати та створювати вони за своє життя встигнуть зробити багато неймовірних речей!