"Лідер у мені" для новеньких

Як ми долучаємо до програми нових учнів та батьків

Невід'ємною частиною навчання та роботи новопечерської родини є програма Leader in Me — адаптація 7 навичок надзвичайно ефективних людей Стівена Кові для шкіл.

Завдяки цим звичкам ми ясніше відчуваємо себе частиною дружньої команди, вчимося добре організовувати свою роботу, будувати теплі та довірливі стосунки, завжди брати відповідальність за своє життя, дії та настрій, та й просто почуватись щасливими

Звичайно, ми починаємо вивчати звички та органічно вплітати їх у наше життя ще з початкових класів. А для новеньких учнів, їхніх батьків та новоприбулих членів команди ми проводимо спеціальні тренінги, до яких залучаємо не тільки тренерів, а й учителів та учнів Школи.

Цікаво дізнатись про 7 звичок? Почитайте на нашому сайті (з чудовими ілюстраціями нашої тьюторки Євгенки Чугуй). А також радимо власне книжку Стівена Р. Кові "Лідер у мені"