Рятуємо життя творчістю!

В Школі відбувся благодійний День Лідерства

Черговий День Лідерства на честь Дня захисту дітей об'єднав Школу однією великою метою: зібрати кошти для допомоги реанімаційному відділу для новонароджених Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Діти самостійно обрали як тему Дня Лідерства, так і проект, якому надавалася допомога.

Кожен тут вигадав, як долучитись до справи: хтось продавав приготоване власноруч домашнє печиво та цукерки, хтось пропонував гостям свою дебютну книжку (і з власними ілюстраціями!), хтось проводив майстер-класи з програми "Leader in Me" чи з виготовлення слаймів, хтось заплітав дівчатам вишукані зачіски... Стільки фантазії та творчості: дивовижно, що все це вмістилося на шкільному подвір'ї  Завершив день концерт вихованців гуртків та творчих талантів Школи — і тут теж було на що подивитись!

Спільними зусиллями дітей, батьків, вчителів та співробітників Школи ми зібрали суму в 110 473 гривні! Нехай наша допомога врятує чиїсь безцінні життя!