Ліричні герої-восьмикласники

Старшокласники зустрілись із акторкою театру та кіно, щоб навчитись її секретів перевтілення

Учні восьмих класів готуються стати акторами!

Вивчаючи сучасну українську лірику, діти беруть участь у внутрішньому проєкті "Перевтілення". Протягом місяця вони готуються до того, щоб самими стати ліричними героями, навчитися відчувати настрій вірша, емоційно декламувати поезію, визначати надзавдання поета та надзавдання декламатора. Кульмінацією проєкту стане читання вірша напам'ять під музичний супровід у відповідному образі, який кожен створить самостійно.

Щоб краще розуміти, як акторам вдається приміряти на себе різні образи, учні зустрілися з Олександрою Рудніцькою, акторкою театру та кіно, акторкою Київського класичного художнього альтернативного театру, старшою викладачкою кафедри режисури та  акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Завдяки її досвіду учням вдалось дізнатися багато лайфхаків щодо розвитку навичок артикуляції, тренування міміки та жестів, а ще всі разом вони виконали практичні вправи з акторської майстерності.

Тепер, з арсеналом практичних порад, продовжувати готуватися до фіналу проєкту стане ще цікавіше