Профорієнтаційні зустрічі продовжуються!

У другому семестрі до наших старшокласників завітає ще більше цікавих спікерів :)

Другий семестр — час важливих роздумів для старшокласників, адже все ближче й ближче той момент, коли вони стануть студентами.

Для них ми продовжуємо нашу серію зустрічей "Від школи до мрії", коли в гості до наших старших учнів приходять спеціалісти різних галузей, щоб розповісти про свою роботу й, можливо, зачепити ту саму струну

Наприклад, сьогодні в нас у гостях був соціолог Тимофій Брік (навчався в КНУ ім. Т. Шевченка на факультеті соціології та психології, навчався та працював в університеті Утрехту (Нідерланди), викладав та захистив PhD дисертацію в Мадриді, університет Карлоса Третього (Іспанія), був гостьовим дослідником (research fellow) в університеті Стенфорду (США) та зрештою повернувся працювати в Київ як assistant professor у Kyiv School of Economics!), який розповів про свої дослідження та роботу в науці, та його колега Наталія Заіка, яка розказала, як можна навчатися одночасно в Ризі та в KSE.

Віримо, що ці теплі зустрічі стануть потужним поштовхом до мрії  ;)