Миколай, вірші, пряники

Теплий день, що відкрив зимові свята

Не знаємо, що наші учні знайшли у День Миколая вдома під подушкою, але точно знаємо, що у Новопечерській на них чекало багато цікавинок

У холі Школи усі охочі могли виготовити ялинкову прикрасу. Тепер у всіх, хто взяв участь у майстер-класі, на ялинці буде щось, що їх об'єднуватиме  ;)

А коли ми зазирнули ввечері до їдальні, то побачили команду добрих сердець, що розмальовувала святкові пряники для останньої в цьому році участі в проєкті "Обід без бід". Оздоблені часточкою їхньої щирості, вони будуть ще смачнішими!

А наша їдальня традиційно виконала замовлення Святого Миколая й теж приготувала для учнів смачні та яскраві прянички

Думаємо, що в різних куточках Школи в цей день відбувалося ще багато маленьких, але радісних подій. Таке вже воно, це добре свято