Скоро: нова Батьківська рада

Перший склад Ради поділився успіхами з батьками

Ми не втомлюємось повторювати, що, на нашу думку, навчання дитини — це тристоронній процес, де участь обов'язково беруть не тільки сам учень та школа, а й батьки. Тому ми приймаємо до Новопечерської не лише дитину, а всю її родину, і що далі, то все більше залучаємо батьків до всього, що робить Школа. Так минулого року з'явилась Батьківська рада — орган, який допомагає нам втілювати зовсім нові ідеї.

Перший склад Ради встиг дійсно багато, адже зробив навіть більше, ніж планувалося (про це можна прочитати тут), та вже наприкінці вересня відбудуться другі вибори, де батьки оберуть того/ту, хто представлятиме інтереси їхнього класу в Раді. Минулого тижня ми вирішили допомогти батькам наважитись вступити до Ради й провели для них ознайомчу зустріч. Сподіваємось, нам вдалось додати їм рішучості

Шановні батьки, якщо ви хочете збільшити свій внесок у справи Новопечерської — ласкаво просимо до Батьківської ради! Чекаємо на ваші голоси вже найближчим часом!