Новопечерській 7 років!

І ми навіть встигли відсвяткувати. Дізнайтеся, як!

Новопечерській школі виповнилось 7 років!

Саме 1 квітня ми отримали ліцензію на освітню діяльність. Словом, народилися ;) Так і почалася наша історія, дійовими особами якої були тисячі чудових людей. Скільки емоцій бачили ці стіни! Скільки радісних подій, перемог, ідей та їхніх втілень!

А найголовніше — ми й не збираємось зупинятись. Будемо й далі надихати українські школи, підштовхувати до змін, ділитися думками та лайфхаками. Ще стільки всього попереду!

Дякуємо всім, хто творить ці освітні дива разом із нами

Цього року нам все ж вдалось влаштувати свято, якого нам так не вистачало минулого: учні початкової школи по черзі виступали зі своїми подарунками в холі, а решта Новопечерської родини дивилась онлайн-трансляцію дійства. А коли ми всі знову повернемось до навчання в класах, свої привітання покажуть і учні середньої та старшої школи.

Такі моменти дарують ще яскравіше відчуття єдності, бо все-таки, як сьогодні звучало в нашій святковій пісні, “ми разом — завжди сила!”.