День відкритих дверей для родин

Наше чергове знайомство із батьками та дітьми, які хочуть приєднатись до нас наступного року!

Запрошуємо познайомитись із Новопечерською школою родини, які планують вступ наступного навчального року!

Цього року День відкритих дверей для родин відбудеться 30 листопада з 9:30 до 13:00!

Наша зустріч на Дні відкритих дверей — важливий крок до вступу. Тут ви зможете познайомитись із нашою командою та учнями, роздивитись будівлю, а найголовніше — впевнитись, що наші цінності та погляди на навчання співпадають, і разом ми зможемо дати вашій дитині найкращу освіту 21 століття!

На заході ви:

• детальніше ознайомитесь з цінностями Школи та нашими методиками викладання;
  • дізнаєтесь про програму "Лідер у мені";
  • отримаєте відповіді на свої запитання;
  • побачите приміщення та інфраструктуру Школи;
  • гарно та цікаво проведете час усією родиною!

Вхід на День відкритих дверей відбувається за попередньою реєстрацією та після заповнення анкети на вступ (це потрібно для того, щоб ми зафіксували вашу зацікавленість навчанням та ваші контакти). План заходу ми надішлемо вам за кілька днів до його проведення.

Зазначимо, що вступна кампанія на 2020/2021 навчальний рік передбачає повний набір учнів до класу дошкільної підготовки для дітей віком 4 роки (20 місць) та до 1-го класу (20 місць). В усіх інших класах додатковий набір відбувається за наявності вільних місць. Вступна кампанія додаткового набору відбувається влітку.

Для реєстрації на захід:

До зустрічі!