День відкритих дверей для родин 2020

Цього року будемо знайомитися з вами онлайн та офлайн :)

Запрошуємо всіх, хто мріє вступити до Новопечерської школи, на День відкритих дверей для родин!

Цього року, зважаючи на обставини у світі, ми вирішили провести його у змішаному форматі. Але від того він не стане менш цікавим та інформативним для кожного, хто цікавиться навчанням у нас! Ми, як і раніше, зможемо познайомитись, обговорити все, що стосується Школи, та відчути, що ми одне одному дуже підходимо

Отже, у суботу, 14 листопада, підключайтесь о 10:00 до онлайн-презентацій. А для того, щоб подивитися Школу особисто, щосуботи ми проводимо екскурсії для батьків. Заповніть анкету, і ми вас запросимо!

У програмі онлайн-події 14 листопада матимемо наступні теми презентацій:

• особливості навчання в початковій, середній та старшій школі;
  • викладання шкільних предметів, у тому числі іноземних мов;
  • шкільні гуртки;
  • програма “Лідер у мені”;
  • українсько-канадська інтегрована програма та канадський диплом (Blended Program).

Детальний розклад події ми повідомимо згодом, посилання для підключення до різних презентацій ви отримаєте на мейл-адресу, вказану в анкеті.
Для того, щоб підключитись до заходу, заповніть анкету учасника.

В ній ви також зможете окреслити, що саме ви хотіли б почути від нас у День відкритих дверей, щоб ми могли найкраще підготуватись та врахувати всі потрібні презентації.

Також за контактами в цій анкеті ми зв’яжемося з вами та запросимо на екскурсію в одну з наступних субот (екскурсії проводяться малими групами з дотриманням усіх правил безпеки).

Нагадуємо, що якщо ви вже плануєте приєднатись до нас наступного року, ми чекаємо вашої анкети на вступ.
До зустрічі! Будемо раді побачити вас по той бік екрану та особисто