День відкритих дверей для родин 2021

Запрошуємо батьків познайомитись зі школою :)

Запрошуємо познайомитись із нами родини, які планують вступ наступного навчального року!

Цього року День відкритих дверей для родин відбудеться 4 грудня з 10:00. Ми будемо проводити екскурсії в міні-групах, щоб подбати про безпеку всіх учасників.

Якщо ви вже впевнені, що хоче приєднатись до нас, чи тільки замислюєтесь над вибором навчального закладу для вашої дитини, наша зустріч буде важливим кроком для знайомства та вступу.

На заході ви:

• детальніше ознайомитесь з цінностями Школи та нашими методиками викладання;
  • дізнаєтесь про програму "Лідер у мені";
  • отримаєте відповіді на свої запитання;
  • побачите приміщення та інфраструктуру Школи;
  • гарно та цікаво проведете час усією родиною!

Вхід на День відкритих дверей відбувається за попередньою реєстрацією та після заповнення анкети на вступ (це потрібно для того, щоб ми зафіксували вашу зацікавленість навчанням та ваші контакти).

План заходу та час екскурсії для вашої групи ми надішлемо вам за кілька днів до проведення. Орієнтовний час проведення заходу — з 10:00 до 14:00.

Для реєстрації на захід:

До зустрічі!