День відкритих дверей для майбутніх стипендіатів 2021

04.03.2021
Приходьте до нас 19 березня та дізнайтесь більше про можливість безкоштовного навчання для старшокласників!

Навчайтесь у Новопечерській школі безкоштовно: конкурс Стипендіальної програми для старшокласників уже скоро!

Вагаєтесь, чи варто подавати заявку? Не знаєте про Новопечерську все, що хотілося б? Ми готові відповісти на всі ваші запитання!

19 березня о 13:30 запрошуємо учнів 7-10 класів, охочих взяти участь у Стипендіальній програмі, на знайомство з Новопечерською школою! Приходьте подивитися на Школу, дізнатись про Програму від її учасників та організаторів :)

Стипендіальна програма Новопечерської — можливість для талановитих учнів 8-11 класів навчатися в інноваційній школі безкоштовно. Беріть участь у конкурсі та отримуйте шанс стати одним із наших старшокласників! Дізнатись більше можна на цій сторінці.

На вас чекають:

• екскурсія Школою;
  • зустріч із командою ГС "Освіторія", що надає грантові місця і яка розповість про програму та умови конкурсу;
  • спілкування з командою Школи;
  • зустріч із учасниками програми: дізнайтесь, як навчання в Новопечерській змінило їхнє життя.

Як потрапити на подію?

Зареєструйтесь у формі ось тут та приходьте 19 березня о 13:30 до Новопечерської школи. Прийти на подію можна, навіть якщо ви ще не подавали заявку на Програму, та визначитись уже після неї. Якщо подавали — теж приходьте :)

Батьків пускаємо лише у супроводі дітей ;)