Театр та концерти від початкової

Як завершують рік учні 3 та 4 класів?

Наприкінці кожного навчального року на нас чекає ціла низка сюрпризів від наших дітей!

Учні початкової, наприклад, вирішили відсвяткувати завершення цього року яскравими концертами для друзів, батьків та команди. Треті класи підготували захопливі вистави "Чарлі та шоколадна фабрика" і "Аліса в Дивокраї", продемонтрувавши неабияку акторську майстерність, а четверті попрощалися з початковою школою випускними шоу талантів з піснями, танцями та грою на музичних інструментах. Вчителі кажуть, що така форма роботи дуже подобається учням: підготовка до великих подій дуже згуртовує, всі працюють як одна команда, кожен старається не для особистої слави, а для того, щоб вдалим був виступ усього класу. Синергія та win-win у дії!

Захоплюйтесь результатом роботи вчителів та старанності учнів разом із нами, переглядаючи концертні світлини