Новопечерська приєднується до карантинних заходів

12.03.2020
Ми призупиняємо освітній процес у Школі

Пріоритетом для Новопечерської школи завжди були здоров'я та життя дітей та команди. Керуючись наказом Київської міської державної адміністрації №56 від 11.03.2020 та згідно з наказом ТОВ "НВК"НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА" № 34 від 11.03.2020, з 12 березня 2020 року з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-2019) ми призупиняємо освітній процес та зачиняємось на карантин. Навчання відбуватиметься в дистанційному режимі. Заняття Майстерень FUN теж скасовуються. Школа буде зачинена для відвідування, спілкування з учителями та адміністрацією відбуватиметься в телефонному та письмовому режимі.

Пам'ятаймо головне: заходи особистої безпеки дуже прості (мити руки, уникати великої кількості людей, дезинфікувати особисті речі тощо), але допоможуть вберегти себе та своїх рідних. Паніка не допомагає вирішити ситуацію, а лише негативно впливає на захисні системи організму. Тож зберігаємо спокій, мислимо критично та бережемо себе!

Поділитись: