Стипендіальна програма 2020/2021

21.01.2020
Ми починаємо прийом заявок на наступний навчальний рік!

Вау-вау-вау, старшокласники, увага: це сталося! Новопечерська оголошує старт прийому заявок на Стипендіальну програму 2020/2021!

Покажіть себе та отримайте шанс навчатися безкоштовно! Станьте частиною великого ком’юніті новопечерської родини, радійте приємним моментам шкільного життя в надсучасній школі, розвивайте навички успішної людини 21 століття та відкрийте шлях до великих можливостей сучасного світу!

Що таке Стипендіальна програма?

Це грант від ГС "Освіторія", який повністю або частково покриває вартість навчання в Новопечерській школі, можливість для проактивної молоді 8-11 класу поборотися за безкоштовне навчання в одній з найінноваційніших шкіл світу.

Що потрібно для участі?

• Бути учнем 8-11 класу в наступному навчальному році.
  • Проживати в Києві або околицях.
  • Мати визначні академічні, творчі, спортивні або соціальні здобутки.
  • Бути проактивним, ініціативним, відповідальним та працьовитим.
  • Успішно пройти всі три етапи вступної кампанії.
  • Належати до родини з середнім або нижчим середнього рівнем достатку, що не дає можливості родині сплачувати за контрактну форму навчання.
  • Особливістю гранту є можливість також рекомендувати учня, який стане достойним претендентом на участь. Рекомендувати його можуть викладачі, наукові керівники, репетитори та близькі.

Коли подаватися?

Дедлайн для заявок: 31 березня
Дедлайн для рекомендацій: 15 березня

Форму для реєстрації та рекомендації учня шукайте за посиланням.