В гостях у посла

Старшокласники відвідали посольство Республіки Сербії

Наприкінці квітня учні старшої школи, які брали участь у Моделі ООН, знову відвідали посольство Республіки Сербії. Цього разу діти спілкувалися не тільки з Першою радницею Світланою Кошутич, але й з самим послом Сербії в Україні Раде Булатовичем. Під час неформальної дружньої бесіди учні розпитали посла про особливості його професії, дізнались багато цікавого з його досвіду, про дружбу України та Сербії, змогли уявити себе послом, посидівши за робочим столом пана Раде, та роздивитися офіційні документи. Виявляється, дипломатична справа надзвичайно складна, адже посол має бути на зв’язку 24/7 і негайно повідомляти будь-яку новину. Цікаво, що статус посла закріплюється за людиною на все її життя! Спілкування тривало протягом однієї години (що доволі багато для такої установи, як посольство) і відбувалося англійською мовою.

Посол висловив усій команді подяку за гідне представлення Сербії на Моделі ООН та повідомив, що фото та відео виступу обов’язково покажуть його колегам у Сербії. У свою чергу учні запросили пана Раде в гості до Новопечерської школи. Сподіваємось на скору зустріч та знайомство!