Як захистити свої дані у соцмережах?

Учні Blended Program зустрілися з експертом з Кремнієвої долини

Правила поведінки у соцмережах вже стали такими ж важливими, як, скажімо, правила дорожнього руху.

Як бути пильними та не забувати берегти свої дані у соцмережах учням 9 класу Blended Program (нашої українсько-канадської інтегрованої програми) розповів запрошений гість — Робін Сантуччі. Пан Робін понад 15 років працював у Кремнієвій долині, і в його портфоліо знайшли своє місце такі компанії, як Adobe, Apple тощо. Протягом річного відпочинку він переїхав до Києва — каже, що тут йому подобається :)

В рамках курсу Digital Citizenship, частини канадської навчальної програми, він поділився своїм досвідом роботи, розповів про онлайн-рекламу та маркетинг і, звичайно, як поводитись онлайн та в соцмережах розумно. Тішить, що наші учні вже непогано обізнані в цих питаннях, все ж таки вони вже змалечку онлайн. Та поговорити про це завжди доречно: соцмережі з нами точно надовго :)