Готуємось до Startup Day!

Вже в травні учні представлять свої ідеї для власної справи!

Вже в травні в Школі відбудеться Startup Day — ярмарок стартапів, де учні зможуть представити ідеї для власної справи. І ми вже починаємо поволі до нього готуватися!

Минулого тижня на уроці з бізнес-планування учні створювали модель власного підприємства: збирали інформацію про товар чи послугу, які пропонуватиме нова компанія, ринковий потенціал, можливу конкуренцію, ресурси, необхідний і наявний капітал, потреби у фінансах і результати діяльності за 3-5 років. А вже цього тижня на учнів чекає урок з фінансового планування.

Хочете долучитися до ярмарку? Запрошуємо батьків розповісти учням про власний досвід запуску стартапів, стати членами журі або навіть інвесторами, які б допомогли дітям реалізувати їхні мрії!