Зробити Новопечерську кращою: ідеї учнів

23.03.2021
Який STEM-подарунок учні середньої школи готують до Дня народження Новопечерської?

Підготовка до Дня народження Новопечерської (який буде ще й Днем Лідерства!) триває!

Ось так перед канікулами готувалися учні середньої школи. Крім розробки подарунків за побажаннями Школи, тобто музичних, вокальних й танцювальних виступів, діти працюють ще й над STEM-проєктами. Кожна група аналізує необхідність удосконалення інфраструктури та просторів Новопечерської, шукає ідеї рішення і розробляють/майструють прототип, а також готують бюджет проєкту.

Всі ідеї будуть презентовані під час Дня Лідерства, а нам уже цікаво, що ж таке наші учні вигадають і що, можливо, навіть перетвориться з проєкту на реальністьheart