Екскурсія до UNIT.City

Що побачили наші восьмикласники в інноваційному парку?

Наші восьмикласники, що навчаються за Blended Program, минулого тижня побували в інноваційному парку UNIT.City.

Протягом півторагодинної екскурсії учні оглянули всю територію: побачили ucode IT academy, в якій навчаються майбутні програмісти і яку жартома називають “маковим полем” чи “яблуневим садом” — настільки багато тут комп’ютерів iMac; відвідали 3D-лабораторію, в якій для вас можуть створити будь-який проєкт; побачили місця, де народжуються та розвиваються стартапи. Завдяки насиченій технікою інфраструктурі для учнів тут був цікавим кожен куточок. Окрему повагу Unit.City заслугував за свою екологічність: вікна тут спеціально зробили великими, щоб витрачати якнайменше електроенергії на освітлення, та й споживання електрики компенсується використанням сонячних батарей.

Діти вже кажуть, що це була одна з найкращих шкільних екскурсій :)