Говоримо про дорослішання

Експертка з сексуальної освіти Юлія Ярмоленко провела лекції для батьків та дітей

Дорослішання — неминуче. Тіло змінюється, стосунки з однолітками теж, і ці процеси можуть дивувати, а іноді й лякати.

Чи залишиться дитина сам на сам зі своїми запитаннями, шукатиме відповіді в однолітків і в інтернеті, або знайде підтримку та розуміння з боку найрідніших людей — тата й мами — і перестане хвилюватися? Це залежить насамперед від самих батьків.

Тому ми надзвичайно раді, що минулого тижня на лекції пані Юлії Ярмоленко, експертки з сексуальної освіти, був аншлаг. Батьки із захватом слухали про те, як говорити з дітьми про дорослішання, статеву безпеку та стосунки, а після лекції сказали, що могли б слухати ще й ще  :)

Дуже пишаємось ними, адже одне з найважливіших завдань у батьківстві — стати тією людиною, до якої дитина звернеться без остраху та збентеження з будь-яким питанням чи проблемою.

А наступного дня пані Юлія провела лекцію для учнів 7 класів, і тепер вони знають про себе трохи більше. Доступ до правильної інформації — це найпростіший захист, і в 21 столітті ми можемо його собі дозволити!