Стипендіальна програма

ЩО ТАКЕ СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА

ГС "Освіторія" надає можливість талановитим, здібним та перспективним учням 8-11 класів здобувати якісну середню освіту та розвивати лідерські навички в Новопечерській школі, яка є однією з найінноваційніших шкіл України та світу. Стипендіальна програма – це грант від Освіторії, який повністю або частково покриває вартість навчання в Новопечерській школі для родин, які не мають змоги за нього сплатити.

Стипендіальна програма приймає дітей з усієї країни. На час навчання стипендіати з інших міст перебуватимуть під наглядом тьютора та будуть забезпечені житлом, харчуванням та усім необхідним для навчання за кошт гранту.

ХТО МИ?

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УЧАСТІ?

• Бути учнем 8-11 класу в наступному, 2022/2023 навчальному році.
  • Мати визначні академічні, творчі, спортивні або соціальні здобутки.
  • ​Бути проактивним, ініціативним, відповідальним та працьовитим.
  • Належати до малозабезпеченої родини або родини з рівнем достатку нижче середнього, який не дає можливості сплачувати за контрактну форму навчання.
  • ​Успішно пройти всі етапи вступної кампанії.

ЩО КАЖУТЬ СТИПЕНДІАТИ?

Ми дуже пишаємося Стипендіальною програмою та її випускниками. Стипендія розрахована на амбітних молодих лідерів, які буйно мріють і ще більше працюють для здійснення цих мрій. Отримати її можуть талановиті здібні учні. Коли ми кажемо талановиті, то не маємо на увазі лише академічні таланти. Це можуть бути спортивні, творчі та соціальні здобутки.
Ми в команді часто кажемо, що діти — це лише 20% населення країни, але 100% її майбутнього. Для того, щоб воно було яскравим, ми надаємо шанс молодим лідерам.

ЕТАПИ ВІДБОРУ 2022/2023

Подати заявку: На отримання гранту на навчання можуть розраховувати учні, які вступають до 8-11 класів у 2022/23 навчальному році, зі значними досягненнями в навчанні та суспільній діяльності, а також із творчими чи спортивними здобутками, із родин, які не мають матеріальної можливості сплачувати повну вартість навчання. Учень чи учениця самостійно заповнюють заявку. Один претендент має можливість подати одну заявку до 1 березня включно.

Рекомендувати: Ви маєте можливість порекомендувати учня або ученицю, який (яка) відповідає наведеним вище критеріям, до 22 лютого включно. Ви можете порекомендувати лише одного претендента. Рекомендований учень чи учениця отримають лист із інформацією про Стипендіальну програму та пропозицією заповнити заявку на участь до 1 березня включно.

Зверніть увагу, Стипендіальна програма – це соціальний проєкт, покликаний дати доступ до якісної освіти дітям з малозабезпечених родин, чиї статки не дозволяють сплатити на навчання. Кількість місць обмежена. Якщо ваша родина не відповідає статусу малозабезпеченої або родини з достатком нижче середнього, просимо вас лишити шанс на безкоштовне навчання тим, хто дійсно його потребує.