Стипендіальна програма

ЩО ТАКЕ СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА

Стипендіальна програма — це грант від громадської спілки “Освіторія” та Новопечерської школи на безоплатне навчання. Основна мета: надати можливість здібним і перспективним учням 8-11 класів здобувати якісну повну середню освіту, розвивати лідерські навички в одній з найбільш інноваційних шкіл України та світу — Новопечерській школі.

Грант повністю покриває вартість навчання в Новопечерській школі для родин із низьким рівнем доходу або нижче середнього. В умовах повномасштабної війни, гранти на навчання також надаються учням із родини, які опинилися в складних життєвих обставинах через російське воєнне вторгнення.

Стипендіальна програма приймає дітей з усієї країни. На час навчання стипендіати з інших міст перебуватимуть під наглядом тьютора та будуть забезпечені житлом, харчуванням та усім необхідним для навчання.

ХТО МИ?

ЯКІ ОБОВ’ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ?

• бути учнем 8-11 класу у наступному навчальному році;
  • мати визначні академічні, творчі, спортивні здобутки;
  • ​бути проактивним, ініціативним, відповідальним і працьовитим;
  • належати до родини з низьким рівнем доходу або нижче середнього.

! Соціальні стипендії також надаються учням з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах через повномасштабне воєнне вторгнення.

ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ?

• ​заповнити онлайн-форму;
  • успішно скласти вступні випробування.

Також є можливість рекомендувати учнів на отримання гранту на навчання в Новопечерській школі. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму, а куратор програми зв’яжеться з рекомендованими учнями і розповість про деталі програми.

ЩО КАЖУТЬ СТИПЕНДІАТИ?

"Я переконана, що освіта створює "завтра" для нашої країни. Тож всі наші проєкти спрямовані на те, щоб якомога більше дітей мали доступ до різних і рівних можливостей для здобуття якісної освіти. Стипендіальна програма розрахована на талановитих і здібних дітей, майбутніх лідерів, які мають неосяжні мрії та готові працювати для їх здійснення. В умовах повномасштабного воєнного вторгнення ми також надаємо гранти на навчання дітям із родин, які постраждали та опинилися в скрутних життєвих обставинах. Це наш спосіб підтримати українські родини у такі непрості часи. Ми пишаємося кожним із наших стипендіатів і з нетерпінням чекаємо зустрічі з амбітними учасниками програми нового навчального року".

Зверніть увагу, Стипендіальна програма – це соціальний проєкт, що надає доступ до якісної освіти дітям з родин, які постраждали від повномасштабного воєнного вторгнення або не мають змоги сплачувати за навчання. Кількість місць обмежена. Просимо вас залишити шанс на безоплатне навчання тим, хто дійсно його потребує.