Дошкільна підготовка

Вступна кампанія на 2016/2017 рік закрита. Дякуємо за участь!

Якщо ви бажаєте взяти участь у вступній кампанії на 2017/2018 рік, запрошуємо вас завітати на день відкритих дверей, який відбудеться у грудні 2016 року.

Вступні випробування

Спілкування з батьками і дітьми відбувається водночас протягом 1,5-2 годин.

Спілкування з батьками

Ми запрошуємо батьків на групову інтерактивну співбесіду, під час якої знайомимось та обговорюємо важливі питання щодо навчання у нашій школі (специфіку навчального процесу, очікування щодо навчання, співпрацю з батьками, зворотній зв’язок тощо).

Спілкування з дітьми

Знайомство із дитиною проходить протягом години-півтори. Спочатку спілкування відбувається і міні-групі з однолітками, дітям пропонується декілька активностей, які дозволяють психологам і педагогам виявити як сильні сторони розвитку дитини, так і ті, які тільки починають розвиватися. Потім відбувається індивідуальна співбесіда з дитиною. Спілкування відбувається українською мовою.

Потім із родинами спілкується представник адміністрації Школи, адже ми вважаємо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу та приймаємо до Школи не лише дитину з її академічними здобутками, а й усю родину з її цінностями та принципами. Саме тому ми очікуємо на присутність обох батьків.

За результатами співбесід Школа залишає за собою право відмовити дитині у вступі на 2016-2017 навчальний рік.

Зарахування до Новопечерської Школи

Результати вступних випробувань до Новопечерської школи будуть оголошені після 15 червня.

Після оголошення позитивних результатів батькам або опікунам протягом 2-х тижнів необхідно підтвердити готовність укласти договір про навчання.

На момент підписання договору необхідно надати такі документи:

• Заяву від одного з батьків (надається разом із договором);
  • Ксерокопію свідоцтва про народження дитини (українське свідоцтво або нотаріально завірений український переклад);
  • Копію паспорту (1, 2 сторінки та сторінка з пропискою) та ідентифікаційного коду того з батьків, хто підписує договір.

Після підписання договору, до 1 вересня необхідно надати такі документи:

• Картку профілактичних щеплень дитини (форма 063/о), яку можна отримати в поліклініці;
  • Медичну картку дитини (форма 026/о) з медоглядом, з поміткою про дозвіл на відвідування басейну.